Telefon

+48 790 855 850

E-mail

zakrzowek.weterynaria@gmail.com

Adres

Kraków, Twardowskiego 87

Home

Nasz zespół

Zawsze pasjonowały ją zwierzęta, zarówno te duże, jak i małe. Ukończyła studia na wydziale Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Wcześniej zdobyła tytuł magistra inżyniera zootechniki na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. W trakcie studiów zajmowała się wolontariatem pomagając bezdomnym zwierzętom. Uczestniczyła w wielu kursach i szkoleniach weterynaryjnych. Intensywnie praktykowała w klinice całodobowej ,,Ursynowska 24” w Warszawie i Szpitalu Koni Służewiec oraz zagranicą (w Anglii, Niemczech i na Ukrainie). Po zakończeniu studiów odbyła staż kliniczny w lecznicy całodobowej ,,LuxVet 24″ w Krakowie, gdzie pozyskała dużą wiedzę internistyczną. Uczestniczyła w wielu konferencjach krajowych oraz międzynarodowych, gdzie uzyskała liczne certyfikaty (m.in. Chirurgia tkanek miękkich małych zwierząt, intensywna terapia małych zwierząt, nefrologia i dietetyka kliniczna małych zwierząt, gastrologia i radiologia praktyczna małych zwierząt). Po odbytych stażach klinicznych podjęła pracę w ,,CaymanAnimalHospital” na Kajmanach, gdzie miała przyjemność pracować ze specjalistami z całego świata. Jej zainteresowanie w dziedzinie weterynaryjnej to nefrologia, dermatologia i chirurgia. Po pracy relaksuje się jeżdżąc konno.

Nefrologia, urologia, choroby wewnętrzne
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersyteckim Centrum Medycyny Weterynaryjnej UJ-UR w Krakowie. Już na pierwszym roku studiów rozpoczęła pracę kliniczną w charakterze asystenta lekarza weterynarii. Na czwartym roku studiów zaczęła rozwijać się w dziedzinie nefrologii i urologii weterynaryjnej. Uczestniczy w wielu kursach i szkoleniach, odbyła również staż u dr. n. wet. Sylwii Lew – Kojrys oraz jest członkiem ESVNU – Europejskiego Towarzystwa Nefrologii i Urologii Weterynaryjnej. Najczęściej konsultuje pacjentów z nawracającymi problemami dolnych dróg moczowych, zarówno koty dotknięte FLUTD, jak i pacjentów cierpiących na bakteryjne zakażenia układu moczowego. Pozostałe obszary jej zainteresowań to ostre uszkodzenie nerek, diagnozowanie i leczenie wodonercza, trudności w oddawaniu moczu tła neurologicznego oraz terapie nerkozastępcze.

Całe dzieciństwo spędziła z czworonogami. W ich towarzystwie zawsze czuła się najlepiej.

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w 2020 r.   
Samodzielny lekarz weterynarii. 
Staż odbywała w dużych klinikach całodobowych w Warszawie i Krakowie, współpracowała również z firmami farmaceutycznymi – angażowała się w badania kliniczne nad nowoczesnymi lekami dla zwierząt. 
Szczególne zainteresowania dotyczą stomatologii psów i kotów. 
Konsultuje pacjentów, przeprowadza pełną diagnostykę oraz wykonuje specjalistyczne zabiegi stomatologiczne. Do swoich pacjentów zawsze podchodzi z dużym zaangażowaniem, ciekawością i troska. Każdy przypadek kliniczny rozpatruje indywidualnie.  

 

Ukończyłam studia inżynierskie i magisterskie na Akademii Rolniczej w Krakowie.
Od najmłodszych lat wiedziałam, że swoją pracę chcę związać ze zwierzętami, bo tylko praca którą się kocha, może dać szczęście i spełnienie.
W domu rodzinnym Pani Kasi zawsze były zwierzęta zarówno te duże jak i te małe. To do niej sąsiedzi kierowali poszkodowane zwierzęta. Bardzo często była domem zastępczym dla znalezionych maluchów.
Pasją Naszej Pani Technik były od dziecka i są nadal konie. Jazda konna to jej sposób na aktywność na łonie natury.
Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci i dwóch kotów 😉
 
Zadzwoń
Nawigacja